We’ll meet again bij Sint Jozef in Hooglanderveen

Vanochtend even naar woonzorgcentrum Sint Jozef in Hooglanderveen. Mijn zwager heeft voor het eerst in lange tijd zijn trompet weer opgepakt en speelT nu bij Animato. Zij geven een mini verrassingsconcert bij zorgcentrum Sint Jozef in Hooglanderveen. In een prettige zon en op gepaste afstand beleefden wij dat mee.

En dan dit nummer, We’ll Meet Again. Wanneer je je een tijdje verdiept in de tweede wereldoorlog dan kom je vroeg of laat dit nummer tegen. Het prachtige Vera van Pink Floyd maakt dat het nummer bij mij diep zit. Maar nog nooit heb ik het nummer gevoeld en begrepen zoals vandaag. Het past bij 75 jaar vrijheid én bij de social distancing van nu. We’ll Meet Again some Sunny day.

Dank Animato dat jullie in deze vreemde tijden wilden spelen voor de senioren in Hooglanderveen, dank voor het kiezen van dit nummer. En Rob, fijn dat je jouw trompet weer hebt opgepakt, het maakt niet alleen jou maar ook ons blij.

[geo_mashup_map]

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.