De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2013: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20132012verschil
Carly Rae Jepsen Call Me Maybe201217565841172
Celine Dion The Power Of Love199417056121093
Trijntje Oosterhuis Knocked Out20121448489959
André Hazes 'n Beetje Verliefd19811322458864
PSY Gangnam Style20121311476835
Gers Pardoel Ik Neem Je Mee20111349515834
Train 50 Ways To Say Goodbye20121531714817
André Hazes 'n Vriend19801637848789
Glennis Grace Afscheid20111346559787
Fluitsma & Van Tijn 15 Miljoen Mensen19961558791767
The Connells '74-'7519951630886744
Carel Kraayenhof Adios Nonino200219551218737
Train Drive By201217941061733
Ekseption The 5th19691603891712
Feargal Sharkey A Good Heart198518551188667
Alexis Jordan Happiness20111508856652
Gerard Lenorman La Ballade Des Gens Heureux197619351329606
The Babys Isn't It Time19771420816604
Guus Meeuwis & Gers Pardoel Nergens Zonder Jou20111318720598
Vaya con Dios Nah Neh Nah199019431347596
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers