De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2016: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20162015verschil
Sam Smith I'm Not The Only One201419417791162
Dotan Fall201417947801014
Taylor Swift Shake It Off20141718810908
One Direction Story Of My Life20131750873877
Sam Hunt Take Your Time20151772984788
Coldplay Atlas201319421183759
JAY Z feat. Alicia Keys Empire State Of Mind (part 2)20091040328712
Mr. Probz Nothing Really Matters20141248565683
BLØF ft. Ilse DeLange Open Je Ogen201418411177664
Handsome Poets Sky On Fire201218711216655
Caro Emerald Back It Up200919311290641
The Script Superheroes20141442806636
Beastie Boys Fight For Your Right (To Party)198719561331625
Avicii Addicted To You201417581137621
Katy Perry Roar201316981080618
Armand Ben Ik Te Min196770690616
Racoon Brick By Brick201416411061580
De Dijk Kan Ik Iets Voor Je Doen?20111344773571
Lorde Royals20131415845570
OneRepublic Counting Stars20131299730569
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers