De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2017: een overzicht van de platen die zijn gedaald.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20172016verschil
Leonard Cohen Famous Blue Raincoat19711720831889
Justin Bieber Sorry20151732874858
Matt Simons Catch & Release20141597773824
Kensington Done With It20151636864772
Shawn Mendes Stitches201517681019749
Justin Bieber Love Yourself20151216512704
Prince Diamonds And Pearls19911625937688
Dotan Let The River In20151304632672
David Bowie Changes19711170540630
Lukas Graham 7 Years20151510880630
Bad English Time Stood Still199118431237606
Waylon Wicked Way20091420820600
Prince Little Red Corvette198319951409586
Jett Rebel Louise201417441171573
Nielson Sexy Als Ik Dans201416081065543
Mr. Probz Nothing Really Matters201417831248535
David Bowie Young Americans197517081203505
Hot Chocolate Emma197419691465504
James Bay Let It Go20151447953494
Metallica The Unforgiven III20081381893488
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers