De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2013: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20132012verschil
Bob Marley & The Wailers Redemption Song198066619311265
Claudia de Breij Mag Ik Dan Bij Jou201147215651093
K's choice Not An Addict199688519721087
Curtis Mayfield Move On Up197110151983968
Mumford & Sons I Will Wait20122141149935
Pearl Jam Jeremy19916021497895
Sam Cooke A Change Is Gonna Come19649641830866
Nirvana Lithium19919571818861
Jimi Hendrix Little Wing196910701901831
De Dijk Groot Hart198511531905752
Creedence Clearwater Revival Fortunate Son196910131762749
Faithless God Is A DJ200411921911719
3 Doors Down Here Without You200311471862715
Of Monsters and Men Little Talks20127191418699
Handsome Poets Sky On Fire20128531546693
De Dijk Niemand In De Stad199010551732677
Beyoncé Halo201010891750661
The Smiths There Is A Light That Never Goes Out19869501607657
Alicia Keys Girl On Fire201212231826603
Velvet Underground Sweet Jane197412561840584
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers