De mooiste songs uit de popmuziek - de top 2000: - 2017: een overzicht van de platen die zijn gestegen.

Liefhebbers van popmuziek kennen de hitlijsten met top 40 hits of de muziek top 100. De Top 2000 is de ultieme hitlijst met de songs die beklijven. Waar de top 40 hits vaak songs van de dag zijn en de muziek top 100 de succesvolle liedjes van een jaar laat zien, is de Top 2000 de hitlijst van songs die in ons collectieve geheugen staan gegrift.

De top 2000 is inmiddels de traditionele muzikale afsluiting van het jaar.

Bekijk hier de jaarlijsten van de verschillende edities of zoek naar jouw favoriete artiesten.



Download de gratis app
12345678910...>>
artiesttiteljaar20172016verschil
Volbeat Sad Mans Tongue200735318331480
Adele Million Years Ago201657318591286
Leonard Cohen Take This Waltz 198858016711091
George Michael Father Figure198853615911055
George Michael Jesus To A Child199631713501033
Bruno Mars 24k Magic201660816131005
David Bowie Wild Is The Wind197662916321003
George Michael Faith19876481611963
George Michael & Queen Somebody To Love (Live)19931351054919
Sandy Coast The Eyes Of Jenny19817681678910
De Staat Witch Doctor20145331439906
David Bowie Blackstar20168341736902
George Michael Cowboys And Angels19904121277865
Alan Walker Faded201611341937803
George Michael A Different Corner19865641354790
Leonard Cohen You Want It Darker20166981407709
AC/DC Back In Black1980255957702
M.A.S.H. Suicide Is Painless19709051494589
Foreigner Cold As Ice19779371517580
Traveling Wilburys Handle With Care198812251803578
12345678910...>>
Zoek op
Artiest   Titel  
Google Plus email of twitter: @John_Boers

een website van John Boers